تبلیغات
دنیای WWE - دانلود بازی کشتی کج 2011 برای کامپیوتر

دانلود بازی کشتی کج 2011 برای کامپیوتر

چهارشنبه 24 اسفند 1390 10:33 ب.ظ

نویسنده : MAKAN

WWE Impact 20WWE Impact 2011 نام نسخه جدید بازی زیبا و گرافیک سه بعدی کشتی کج میباشد که به تازگی عرضه شده است . یقینا شما هم از علاقه مندان این بازی ورزشی خشن و مهیج هستید و دوست دارید یک نبرد خشن رو در میدان کشتی تجربه کنید. نسخه جدید این بازی زیبا انتظارات شما رو برآورده میکند و به شما این امکان را میدهد که برای از پای درآوردن حریف از هر سلاحی بهره بگیرید . از ویژگی های نسخه جدید این بازی طراحی چهره بازیکنان جدید و محبوب کشتی کج بصورت طبیعی است . در این بازی شما میتوانید نبردهای خشن و سهمگین کشتی کج ر بصورت کامل طبیعی و همون واقعیت حس گنید . همانطور که گفته شد گرافیک بازی در این نسخه بسیار تغییر کرده و اینبار گرافیک عالی و سه بعدی در انتظار شماست . اضافه شدن حرکات تکنیکی جدید و فوق العاده زیبا از دیگر ویژگی های بازی WWE Impact 2011 میباشد .توضیح: پس از دانلود و اکسترکت کردن فایل، از درون پوشه اکسترکت شده، پوشه WWE.Impact.2011 را به WWE Impact 2011 (بدون نقطه) تغییر نام داده و سپس آن را به صورت مجزا در یک درایو کپی کنید. در واقع پوشه فوق نباید زیرپوشه هیچ فولدر دیگری باشد.

 

  دانلود  با لینک مستقیم-Direct Download 

  لینک کمکی: MegauploadDepositfiles 2shared

  پسورد:  www.xtar.ir11 نام نسخه جدید بازی زیبا و گرافیک سه بعدی کشتی کج میباشد که به تازگی عرضه شده است . یقینا شما هم از علاقه مندان این بازی ورزشی خشن و مهیج هستید و دوست دارید یک نبرد خشن رو در میدان کشتی تجربه کنید. نسخه جدید این بازی زیبا انتظارات شما رو برآورده میکند و به شما این امکان را میدهد که برای از پای درآوردن حریف از هر سلاحی بهره بگیرید . از ویژگی های نسخه جدید این بازی طراحی چهره بازیکنان جدید و محبوب کشتی کج بصورت طبیعی است . در این بازی شما میتوانید نبردهای خشن و سهمگین کشتی کج ر بصورت کامل طبیعی و همون واقعیت حس گنید . همانطور که گفته شد گرافیک بازی در این نسخه بسیار تغییر کرده و اینبار گرافیک عالی و سه بعدی در انتظار شماست . اضافه شدن حرکات تکنیکی جدید و فوق العاده زیبا از دیگر ویژگی های بازی WWE Impact 2011 میباشد .


توضیح: پس از دانلود و اکسترکت کردن فایل، از درون پوشه اکسترکت شده، پوشه WWE.Impact.2011 را به WWE Impact 2011 (بدون نقطه) تغییر نام داده و سپس آن را به صورت مجزا در یک درایو کپی کنید. در واقع پوشه فوق نباید زیرپوشه هیچ فولدر دیگری باشد.

 سورد
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -